GoLeaders!

Skorzystaj z naszego kalendarza zarządzania i weź udział w bezpłatnych wydarzeniach, które co miesiąc poświęcone będą innej tematyce. Sprawdź nadchodzące webinary, transmisje na żywo i artykuły ekspertów Active Strategy i rozwiń swoje umiejętności przywódcze! Mamy nadzieję, że nasze wskazówki pomogą Ci stawić czoła wyzwaniom w Twoim zespole i zainspirują Cię do wykorzystania nowych narzędzi.

luty

RELACJE

Zadbaj o swoje relacje z pracownikami i zbuduj dobrą atmosferę pracy. Nasi eksperci podpowiedzą Ci, co wpływa na osłabienie więzi w zespole i jak ją utrzymać podczas pracy zdalnej.

Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak budować relacje w zespole rozproszonym – zadbaj o zaangażowanie i więź z pracownikami online i ciesz się ich efektywnością!

marzec

DOCENIANIE

Dowiedz się, dlaczego warto wdrażać kulturę doceniania i jakie przyniesie korzyści. Poznasz także powód, dla którego kadra zarządzająca boi się okazywać uznanie pracownikom.

Poznaj najskuteczniejsze metody doceniania pracowników, które przedstawią nasi doświadczeni eksperci i porozmawiaj z nimi na czacie!

kwiecień

KOMUNIKACJA MIĘDZY-POKOLENIOWA

MAJ

WORK - LIFE
BALANCE

czerwiec 

KULTURA ORGANIZACYJNA

LIPIEC

ETYKA

SIERPIEŃ

ZESPÓŁ

WRZESIEŃ

TALENTY

PAŹDZIERNIK

KOMUNIKACJA

LISTOPAD

WDZIĘCZNOŚĆ

GRUDZIEŃ

MOTYWACJA

Contacts

Zaobserwuj nas w social media

Sprawdź także LeadersLIVE

kanał poświęcony rozmowom o zarządzaniu z liderami wielu branż

Active Strategy Sp. z o.o.

ul. Kolista 14/22

54-152 Wrocław

NIP: 8943065098

KRS: 0000570503

REGON: 362233488

X