fbpx

Partner w Active Strategy

Ewa Wrońska dołączyła do stałego zespołu jako Partner w Active Strategy. Wzmocni skuteczność realizowanych programów szkoleniowych oraz przyspieszy rozwój metod i materiałów. Jest też odpowiedzialna za dobór i rozwój trenerów.

Ewa specjalizuje się w rozwijaniu umiejętności interpersonalnych i społecznych. Od 2003 roku pomaga w budowaniu zaufania, kreowaniu otwartej komunikacji i zrozumienia w zespołach. Pracuje z menedżerami, specjalistami oraz przedsiębiorcami.

Z ciekawostek: szkoliła menedżera z listy 100 najbogatszych Polaków wg Forbes oraz prowadziła 7-dniową ekspedycję dla liderów we Francji w ramach projektu WrOpenUp. Zanim przywództwo (leadership) było modne, prowadziła warsztaty i treningi interpersonalne z młodzieżą w ramach Forum Młodych Liderów.

Ewa nauczyła się zauważać w zespołach i relacjach to, co dla innych niewidoczne. Dzięki temu może reagować na rzeczywiste przyczyny problemów w zespołach. Przykłada ponadprzeciętną troskę o komfort emocjonalny uczestników, pamiętając stale o celach biznesowych szkoleń.

„Z Ewą pracowałem jako uczestnik coaching’ów i treningów biznesu, w grupie najwyższych managerów. „Pracowałem”, bo jeżeli chcesz coś osiągnąć, zmienić, to jest to ciężka praca. Poczułem się lepiej w mojej pracy i czerpię z niej jeszcze większą satysfakcję”.

Sebastian Kania, Dyrektor ds. Operacyjnych i Bezpieczeństwa, Logintrans

Prowadziła coaching menedżerów wysokiego szczebla w takich firmach jak Canon, Divante, Tenneco i Whirlpool. Więcej o jej doświadczeniu i projektach można znaleźć na profilu Ewy.

Krótka Historia

Ewę poznałem w 2005 roku, kiedy uczyłem się od niej fachu trenerskiego. Na początku podawałem markery i rozwieszałem flipcharty, a trzy lata później prowadziliśmy już razem 5-dniowe treningi interpersonalne. Współpracowaliśmy przy różnych projektach, a od 2014 w ramach Active Strategy. Od jednego z klientów (Dyrektor ds. personalnych) usłyszałem

„Wojtku, nie wiem skąd wziąłeś Ewę, ale od teraz jestem jej ambasadorem, będę ją wychwalał i polecał wszędzie. Już widzimy efekty jej pracy z Karolem” (imię menedżera w coachingu zmienione)

Jestem pewien, że klienci szybko docenią zmiany, które wniesie dołączenie Ewy.

Ewo, witaj oficjalnie w zespole :)
Wojtek Paździor

ps. Oczywiście gratulowanie, komentowanie i zadawanie pytań mile widziane

Ewa Wrońska dołączyła do stałego zespołu jako Partner. Zobacz kim jest i czym się zajmuje.
https://bit.ly/PartnerActiveStrategy
#IdzieNowewAS

Opublikowany przez Active Strategy na 16 sierpień 2016

Active Strategy Sp. z o.o.

ul. Kolista 14/22

54-152 Wrocław

NIP: 8943065098

KRS: 0000570503

REGON: 362233488

X