Clutch wyróżnił Active Strategy wśród top najlepszych firm coachingowych 2022

Active Strategy jest zaangażowanym partnerem w zakresie doradztwa korporacyjnego dla wielu firm.

Powstaliśmy w 2012 roku i od tego czasu pomagamy firmom technologicznym osiągać realny wzrost poprzez różnorodne i kompleksowe rozwiązania.

Specjalizujemy się w przywództwie, umiejętnościach społecznych, konsolidacji zespołów, facylitacji i pomaganiu firmom w usprawnieniu ich ogólnego zarządzania.

Chcemy wspierać naszych Klientów w dążeniu do zwiększenia wydajności przy jednoczesnym zachowaniu doskonałego środowiska pracy. Dlatego zawsze cieszymy się, gdy otrzymujemy 5-gwiazdkową ocenę za pośrednictwem naszego profilu Clutch.

Jeśli nie wiedzieliście o tym wcześniej, Clutch to platforma w samym sercu Waszyngtonu, której celem jest pomoc małym, średnim i dużym firmom w identyfikacji i nawiązaniu kontaktu z dostawcami usług, których potrzebują, aby osiągnąć swoje cele.
Zespół analityków Clutch przeprowadza wywiady z klientami usługodawców w celu zebrania opinii klientów, przeanalizowania danych branżowych i porównania konkurentów na danym rynku, aby wyposażyć firmy w informacje potrzebne do nawiązania kontaktu z odpowiednimi usługodawcami. Platforma inwestuje w publikowanie dogłębnych recenzji klientów, treści opartych na danych oraz weryfikację liderów rynku, do których firmy mają bezpłatny dostęp.

Najnowsza recenzja została opublikowana przez Aleksandrę Pszczołę, CEO Bee Talents, która specjalizuje się w rekrutacji IT i potrzebowała wsparcia z zakresu szkoleń liderskich od stycznia 2021 roku.

Klientka z perfekcyjną dokładnością omówiła szczegóły naszej stałej współpracy z zespołem Clutch. Recenzja oddaje prawdziwy obraz tego, jak nasze zaangażowanie wygląda do dziś.

Ze względu na szybki wzrost firmy, Bee Talents zwróciło się do nas z prośbą o pomoc w rozwijaniu umiejętności liderów poprzez sesje szkoleniowe. Zapewniliśmy im również sesje indywidualne, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność szkoleń.

 

[ENG]

“The whole team assesses the training course as helpful and productive. We got huge support on different management-related topics. Everything went very well. They are very responsive and open-minded. Also, Active Strategy is open for feedback — they have an openness for feedback and flexibility.”

[PL]

"Cały zespół ocenia szkolenie jako pomocne i produktywne. Otrzymaliśmy ogromne wsparcie w różnych tematach związanych z zarządzaniem. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Są bardzo elastyczni i otwarci. Ponadto, Active Strategy są też otwarci na informację zwrotną - widać u nich gotowość na feedback i elastyczność."

Dziękujemy Klientowi za podzielenie się swoją pozytywną opinią!

Zapoznaj się z pełnym studium przypadku, aby dowiedzieć się więcej o naszym procesie partnerskim.

Ponadto, zostaliśmy uznani za
jedną z najlepszych firm w dziedzinie coachingu korporacyjnego
przez Clutch'a!

Skontaktuj się z nami

Active Strategy Sp. z o.o.

ul. Kolista 14/22

54-152 Wrocław

NIP: 8943065098

KRS: 0000570503

REGON: 362233488

X