GŁĘBOKO WIERZYMY W TO, ŻE KAŻDY CZŁOWIEK MOŻE CZERPAĆ SATYSFAKCJĘ ZE SWOJEJ PRACY

Active Strategy

Firma doradczo-szkoleniowa, która powstała w 2012r. we Wrocławiu. Naszą misją jest zwiększanie satysfakcji z pracy. Robimy to przez rozwój pracowników, menedżerów i całych organizacji.


Wspieramy organizacje w doskonaleniu menedżerów i liderów, prowadzeniu inspirujących szkoleń, zmianie kultury organizacyjnej i budowaniu zaangażowanych zespołów. Chcemy tworzyć najlepsze szkolenia z obszaru przywództwa i zarządzania zespołem.

Jesteśmy skuteczni


w każdym działaniu szukamy sensu. Zaczynając projekt ustalamy oczekiwania i cele do zrealizowania. Dobieramy efektywne rozwiązania, spoglądamy z szerokiej perspektywy i motywujemy do tego innych. Stale się doskonalimy, wypracowujemy nowe, skuteczne metody i narzędzia.

Pełni pasji


w spotkania wkładamy całą naszą energię i wiedzę. Chcemy przekazać jak najwięcej skutecznych technik i metod. Sukces naszych klientów jest też naszym sukcesem, dlatego zawsze dbamy o pozytywne efekty naszej pracy.

Szczerzy


uczciwie mówimy o tym, co widzimy. Nie dajemy obietnic bez pokrycia. Podczas współpracy zawsze stawiamy na szczerość i zaangażowanie obu stron. Nasze działania są w pełni przejrzyste, a klienci zawsze mają do nich dostęp. Wierzymy, że tylko szczera współpraca jest w stanie zapewnić skuteczne wyniki.

Konsultanci i Trenerzy

Do Twojego projektu dobierzemy optymalną grupę ekspertów.


Nasz zespół to 10 ekspertów w obszarze przywództwa, efektywnych zespołów, zarządzania zmianą, z wieloletnim doświadczeniem w branżach tj. IT, BPO/SSC, automotive, produkcja, gaming/GameDev, finanse i usługi dla biznesu. Nasi konsultanci i trenerzy pracowali (oprócz wymienionych tutaj) m. in. z: Akamai, Allegro, Atos, Bank of New York Mellon, Bosch, Cadbury, Canon, Council of Europe, Daimler AG, Deloitte, Dove, Electrolux, EMC, Ernst&Young, Fiat, Google, IBM, Nokia Siemens Networks, Oracle, Parker-Hannifin, RST Software Masters, Sephora, Siemens, SRG Global, Philips, Unilever, Unit4, Volvo, Wabco, Whirlpool. Pracujemy po polsku, angielsku i niemiecku.

Wojciech Paździor

 

CEO i założyciel Active Strategy


Ekspert przywództwa, pracy zespołowej i kultury organizacyjnej. Specjalizuje się w doskonaleniu kompetencji menedżerskich i liderskich oraz doskonaleniu organizacji. Od początku kariery związany ze sprzedażą usług, od 2008 roku zarządza różnorodnymi zespołami, a od 2012 roku prowadzi firmę Active Strategy. Współpracował jako konsultant z firmą PwC. Pracuje z przedsiębiorcami i menedżerami. Wspierając organizacje polskie i międzynarodowe, poznał różne branże, co pozwoliło mu na szerokie rozumienie problemów klienta.
3M, Akamai, Allegro, Divante, Electrolux, EMC, EY, EuroBank, Fiat, GE, HP, OLX, Oracle, Samsung, Siemens, Techland, The Boston consulting Group, Volkswagen, Whirlpool.

specjalizacje


przywództwo i zarządzanie zespołem, komunikacja interpersonalna, zarządzanie karierą czytaj więcej
Jego artykuły i wypowiedzi pojawiały się na portalach Forbes, Wirtualna Polska, QBusiness czy HRNews. Prelegent wielu konferencji. Wspiera organizacje w projektowaniu i realizacji procesów rozwoju menedżerów, liderów i talentów. Współpracowałem również jako konsultant w PwC (Polska), Speak First (UK) i Commitment (Włochy).

Akredytacje i szkolenia


  • W 2011 zdobył akredytację coachingową (ACC) wydaną przez International Coach Federation, ukończył Szkołę Trenerów, Train the Trainer oraz wiele szkoleń dla trenerów, metod nauki przez doświadczanie (ang. experiential learning), Studium Socjoterapii.
  • Występował w roli wykładowcy i trenera na studiach MBA i podyplomowych m. in w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu, Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie czy Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Active Strategy Sp. z o.o.

ul. Kolista 14/22

54-152 Wrocław

NIP: 8943065098

KRS: 0000570503

REGON: 362233488

X