Głęboko wierzymy w to, że każdy człowiek może wykonywać niesamowitą pracę i czerpać z niej satysfakcję

Active Strategy

Firma doradczo-szkoleniowa, która powstała w 2012r. we Wrocławiu. Naszą misją jest zwiększanie satysfakcji z pracy. Robimy to przez rozwój pracowników, menedżerów i całych organizacji.


Wspieramy organizacje w planowaniu ścieżek rozwoju wewnątrz firmy, doskonaleniu menedżerów i liderów, prowadzeniu inspirujących programów szkoleniowych. Doradzamy wszystkim, którzy stoją przed wyzwaniami w pracy, chcą pogłębiać swoje kompetencje i umiejętności, zachować równowagę w życiu, być efektywnym i spełnionym.

Jesteśmy skuteczni


w każdym działaniu szukamy sensu. Zaczynając projekt ustalamy oczekiwania i cele do zrealizowania. Dobieramy efektywne rozwiązania, spoglądamy z szerokiej perspektywy i motywujemy do tego innych. Stale się doskonalimy, wypracowujemy nowe, skuteczne metody i narzędzia.

Pełni pasji


w spotkania wkładamy całą naszą energię i wiedzę. Chcemy przekazać jak najwięcej skutecznych technik i metod. Sukces naszych klientów jest też naszym sukcesem, dlatego zawsze dbamy o pozytywne efekty naszej pracy.

Szczerzy


uczciwie mówimy o tym, co widzimy. Nie dajemy obietnic bez pokrycia. Podczas współpracy zawsze stawiamy na szczerość i zaangażowanie obu stron. Nasze działania są w pełni przejrzyste, a klienci zawsze mają do nich dostęp. Wierzymy, że tylko szczera współpraca jest w stanie zapewnić skuteczne wyniki.

8 konsultantów i trenerów

Do Twojego projektu dobierzemy optymalną grupę ekspertów.


Do naszego zespołu należą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branżach tj. IT, BPO/SSC, automotive, produkcja, gaming, finanse i usługi dla biznesu.
Nasi konsultanci i trenerzy pracowali (oprócz wymienionych tutaj) m. in. z: Akamai, Allegro, Atos, Bank of New York Mellon, Bosch, Cadbury, Canon, Council of Europe, Daimler AG, Deloitte, Dove, Electrolux, EMC, Ernst&Young, Fiat, Google, IBM, Nokia Siemens Networks, Oracle, Parker-Hannifin, RST Software Masters, Sephora, Siemens, SRG Global, Philips, Unilever, Unit4, Volvo, Wabco, Whirlpool.
Pracujemy po polsku, angielsku i niemiecku. Możliwe są także j. hiszpański, włoski, czeski, rosyjski i ukraiński.

Wojciech Paździor

 

CEO i założyciel Active Strategy, konsultant


Od 2003 roku pomaga osobom i całym organizacjom w odkrywaniu ich potencjału, określaniu celów, wyborze najlepszych rozwiązań i podejmowaniu kluczowych decyzji. Specjalizuje się w rozwoju zawodowym, prowadzi warsztaty, coaching kariery i doradztwo dla menedżerów i działów HR. Specjalizuje się w tematach zarządzania karierą, umiejętnościach menedżerskich, efektywności osobistej i pracy zespołowej.

najwięksi klienci


3M, Akamai, Allegro, Electrolux, EMC, EY, EuroBank, Fiat, GE, HP, Oracle, Samsung, Siemens, Techland, The Boston consulting Group, Volkswagen, Whirlpool.

specjalizacje


przywództwo i zarządzanie zespołem, komunikacja interpersonalna, zarządzanie karierą czytaj więcej
Jego artykuły i wypowiedzi pojawiały się na portalach Forbes, Wirtualna Polska, QBusiness czy HRNews. Był także prelegentem wielu konferencji. Pracuje z przedsiębiorcami i menedżerami. Wspiera organizacje w projektowaniu procesów rozwoju liderów i realizuje długofalowe programy rozwoju talentów. Wykorzystuje podejście coachingowego i naukę przez doświadczanie (w salach szkoleniowych i w terenie). Dzięki dynamicznemu rozwojowi kariery oraz pracy z polskimi i międzynarodowymi firmami, poznał różne branże, co pozwoliło mu na szerokie rozumienie problemów klienta.

Akredytacje i szkolenia


  • W 2011 zdobył akredytację coachingową (ACC) wydaną przez International Coach Federation,
  • ukończył wiele szkoleń dla trenerów, metod nauki przez doświadczanie (ang. experiential learning), socjoterapii,
  • Występował w roli wykładowcy i trenera na studiach MBA i podyplomowych m. in w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu, Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie czy Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu,
  • Współpracował jako konsultant w firmie PwC

Wyróżnienia i członkostwo


 

 

Active Strategy Sp. z o.o.

ul. Kolista 14/22

54-152 Wrocław

NIP: 8943065098

KRS: 0000570503

REGON: 362233488

X