fbpx

Głęboko wierzymy w to, że każdy człowiek może wykonywać niesamowitą pracę i czerpać z niej satysfakcję

Active Strategy

Firma doradczo-szkoleniowa, która powstała w 2012r. we Wrocławiu. Naszą misją jest zwiększanie satysfakcji z pracy. Robimy to przez rozwój pracowników, menedżerów i całych organizacji.


Wspieramy organizacje w planowaniu ścieżek rozwoju wewnątrz firmy, doskonaleniu menedżerów i liderów, prowadzeniu inspirujących programów szkoleniowych. Doradzamy wszystkim, którzy stoją przed wyzwaniami w pracy, chcą pogłębiać swoje kompetencje i umiejętności, zachować równowagę w życiu, być efektywnym i spełnionym.

Jesteśmy skuteczni


w każdym działaniu szukamy sensu. Zaczynając projekt ustalamy oczekiwania i cele do zrealizowania. Dobieramy efektywne rozwiązania, spoglądamy z szerokiej perspektywy i motywujemy do tego innych. Stale się doskonalimy, wypracowujemy nowe, skuteczne metody i narzędzia.

Pełni pasji


w spotkania wkładamy całą naszą energię i wiedzę. Chcemy przekazać jak najwięcej skutecznych technik i metod. Sukces naszych klientów jest też naszym sukcesem, dlatego zawsze dbamy o pozytywne efekty naszej pracy.

Szczerzy


uczciwie mówimy o tym, co widzimy. Nie dajemy obietnic bez pokrycia. Podczas współpracy zawsze stawiamy na szczerość i zaangażowanie obu stron. Nasze działania są w pełni przejrzyste, a klienci zawsze mają do nich dostęp. Wierzymy, że tylko szczera współpraca jest w stanie zapewnić skuteczne wyniki.

8 konsultantów i trenerów

Do Twojego projektu dobierzemy optymalną grupę ekspertów.


Do naszego zespołu należą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branżach tj. IT, BPO/SSC, automotive, produkcja, gaming, finanse i usługi dla biznesu.
Nasi konsultanci i trenerzy pracowali (oprócz wymienionych tutaj) m. in. z: Akamai, Allegro, Atos, Bank of New York Mellon, Bosch, Cadbury, Canon, Council of Europe, Daimler AG, Deloitte, Dove, Electrolux, EMC, Ernst&Young, Fiat, Google, IBM, Nokia Siemens Networks, Oracle, Parker-Hannifin, RST Software Masters, Sephora, Siemens, SRG Global, Philips, Unilever, Unit4, Volvo, Wabco, Whirlpool.
Pracujemy po polsku, angielsku i niemiecku. Możliwe są także j. hiszpański, włoski, czeski, rosyjski i ukraiński.

Wojciech Paździor

 

CEO i założyciel Active Strategy, konsultant


Od 2003 roku pomaga osobom i całym organizacjom w odkrywaniu ich potencjału, określaniu celów, wyborze najlepszych rozwiązań i podejmowaniu kluczowych decyzji. Specjalizuje się w rozwoju zawodowym, prowadzi warsztaty, coaching kariery i doradztwo dla menedżerów i działów HR. Specjalizuje się w tematach zarządzania karierą, umiejętnościach menedżerskich, efektywności osobistej i pracy zespołowej.

najwięksi klienci


3M, Akamai, Allegro, Electrolux, EMC, EY, EuroBank, Fiat, GE, HP, Oracle, Samsung, Siemens, Techland, The Boston consulting Group, Volkswagen, Whirlpool.

specjalizacje


przywództwo i zarządzanie zespołem, komunikacja interpersonalna, zarządzanie karierą czytaj więcej
Jego artykuły i wypowiedzi pojawiały się na portalach Forbes, Wirtualna Polska, QBusiness czy HRNews. Był także prelegentem wielu konferencji. Pracuje z przedsiębiorcami i menedżerami. Wspiera organizacje w projektowaniu procesów rozwoju liderów i realizuje długofalowe programy rozwoju talentów. Wykorzystuje podejście coachingowego i naukę przez doświadczanie (w salach szkoleniowych i w terenie). Dzięki dynamicznemu rozwoju kariery oraz pracy z polskimi i międzynarodowymi firmami, poznał różne branże, co pozwoliło mu na szerokie rozumienie problemów klienta.

Akredytacje i szkolenia


  • W 2011 zdobył akredytację coachingową (ACC) wydaną przez International Coach Federation,
  • ukończył wiele szkoleń dla trenerów, metod nauki przez doświadczanie (ang. experiential learning), socjoterapii,
  • Występował w roli wykładowcy i trenera na studiach MBA i podyplomowych m. in w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu, Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie czy Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu,
  • Współpracował jako konsultant w firmie PwC

Ewa Gomułka (Wrońska)

 

trener inteligencji emocjonalnej i społecznej, Parnter w Active Strategy


Specjalizuje się w rozwijaniu umiejętności interpersonalnych. Od ponad 13 lat wspiera organizacje w kreowaniu otwartej komunikacji, budowaniu zaufania i zrozumienia w zespołach. Pracuje metodami aktywnymi z wykorzystaniem nauki przez doświadczanie (ang. experiential learning). Jest autorem programu rozwojowego metodą „Porozumienie Bez Przemocy” (NVC) dla firm IT oraz treningu Inteligencji Emocjonalnej i zarządzania konfliktem. Wspiera zespoły pracujące w metodykach zwinnych (ang. Agile).

najwięksi klienci


3m, Allegro, Atos, Cadbury, Canon, Credit Suisse, Divante, Lukas Bank, Dialog, FantasyEXPO, Intive, Kennametal, Magna, Magnus, Net-Tur, RST, Siemens, Sii, Smith&Nephew, Spinko, SRG, Tenneco, Techland, Whirlpool.

specjalizacje


inteligencja emocjonalna, komunikacja interpersonalna, budowanie zespołu, rozwiązywanie konfliktów czytaj więcej
Prowadziła coaching menedżerów wysokiego szczebla w takich firmach jak Canon, Tenneco, Whirlpool i menedżera z listy 100 najbogatszych Polaków wg Forbes. Prowadziła długofalowy coaching menedżerski i trening NVC/IE w: Fantasy Expo, Divante, RST. Prowadzi długofalowe treningi przywództwa dla kadry menedżerskiej oraz warsztaty konsolidacji zespołów menedżerskich. W Active Strategy jest Partnerem, odpowiada za projektowanie programów szkoleniowych, rozwój metod i materiałów szkoleniowych, dobór i rozwój trenerów.

Szkoły i szkolenia


  • Ukończyła szkołę coachingu,
  • Absolwentka Szkoły Trenerów PTP,
  • Ukończone szkolenie z zakresu Ustawień Systemowych Organizacji,
  • Absolwentka Szkoły Systemowej Rodzin i Szkoły Pomocy Psychologicznej w podejściu Gestalt,
  • Pracuje w standardach International Coach Federation.
Prywatnie jest mamą nastolatka, który uczy ją pokory i cierpliwości. Uwielbia podróżować, jeździć na nartach, przemierzać polne ścieżki na rowerze i pływać w ciepłych akwenach wodnych. Z pasją czyta książki. Kocha teatr, taniec i muzykę.

Wyróżnienia


Active Strategy Sp. z o.o.

ul. Kolista 14/22

54-152 Wrocław

NIP: 8943065098

KRS: 0000570503

REGON: 362233488

X