GŁĘBOKO WIERZYMY W TO, ŻE KAŻDY CZŁOWIEK MOŻE CZERPAĆ SATYSFAKCJĘ ZE SWOJEJ PRACY

Active Strategy

Firma doradczo-szkoleniowa, która powstała w 2012r. we Wrocławiu. Naszą misją jest zwiększanie satysfakcji z pracy. Robimy to przez rozwój pracowników, menedżerów i całych organizacji.


Wspieramy organizacje w planowaniu ścieżek rozwoju wewnątrz firmy, doskonaleniu menedżerów i liderów, prowadzeniu inspirujących programów szkoleniowych. Doradzamy wszystkim, którzy stoją przed wyzwaniami w pracy, chcą pogłębiać swoje kompetencje i umiejętności, zachować równowagę w życiu, być efektywnym i spełnionym.

Jesteśmy skuteczni


w każdym działaniu szukamy sensu. Zaczynając projekt ustalamy oczekiwania i cele do zrealizowania. Dobieramy efektywne rozwiązania, spoglądamy z szerokiej perspektywy i motywujemy do tego innych. Stale się doskonalimy, wypracowujemy nowe, skuteczne metody i narzędzia.

Pełni pasji


w spotkania wkładamy całą naszą energię i wiedzę. Chcemy przekazać jak najwięcej skutecznych technik i metod. Sukces naszych klientów jest też naszym sukcesem, dlatego zawsze dbamy o pozytywne efekty naszej pracy.

Szczerzy


uczciwie mówimy o tym, co widzimy. Nie dajemy obietnic bez pokrycia. Podczas współpracy zawsze stawiamy na szczerość i zaangażowanie obu stron. Nasze działania są w pełni przejrzyste, a klienci zawsze mają do nich dostęp. Wierzymy, że tylko szczera współpraca jest w stanie zapewnić skuteczne wyniki.

Konsultanci i Trenerzy

Do Twojego projektu dobierzemy optymalną grupę ekspertów.


Nasz zespół to 10 ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branżach tj. IT, BPO/SSC, automotive, produkcja, gaming/GameDev, finanse i usługi dla biznesu. Nasi konsultanci i trenerzy pracowali (oprócz wymienionych tutaj) m. in. z: Akamai, Allegro, Atos, Bank of New York Mellon, Bosch, Cadbury, Canon, Council of Europe, Daimler AG, Deloitte, Dove, Electrolux, EMC, Ernst&Young, Fiat, Google, IBM, Nokia Siemens Networks, Oracle, Parker-Hannifin, RST Software Masters, Sephora, Siemens, SRG Global, Philips, Unilever, Unit4, Volvo, Wabco, Whirlpool. Pracujemy po polsku, angielsku i niemiecku. Możliwe są także j. czeski, rosyjski i ukraiński.

Wojciech Paździor

 

CEO i założyciel Active Strategy


Od 2003 roku pomagam osobom i całym organizacjom w odkrywaniu ich potencjału, określaniu celów, wyborze najlepszych rozwiązań i podejmowaniu kluczowych decyzji. Specjalizuję się w rozwoju zawodowym, prowadzę warsztaty, coaching kariery i doradztwo dla menedżerów i działów HR. Mam doświadczenie w tematach zarządzania karierą, umiejętnościach menedżerskich, efektywności osobistej i pracy zespołowej.
3M, Akamai, Allegro, Electrolux, EMC, EY, EuroBank, Fiat, GE, HP, Oracle, Samsung, Siemens, Techland, The Boston consulting Group, Volkswagen, Whirlpool.

specjalizacje


przywództwo i zarządzanie zespołem, komunikacja interpersonalna, zarządzanie karierą czytaj więcej
Moje artykuły i wypowiedzi pojawiały się na portalach Forbes, Wirtualna Polska, QBusiness czy HRNews. Byłem także prelegentem wielu konferencji. Wspieram organizacje w projektowaniu procesów rozwoju liderów. Realizuję długofalowe programy rozwoju talentów. Wykorzystuję podejście coachingowe i naukę przez doświadczanie (w salach szkoleniowych i w terenie). Dzięki pracy z polskimi i międzynarodowymi firmami poznałem różne branże. Pozwoliło mi to na dogłębne zrozumienie potrzeb klientów i wyzwań, z którymi mierzą się na co dzień. Współpracowałem również jako konsultant w PwC (Polska), Speak First (UK) i Commitment (Włochy).

Akredytacje i szkolenia


  • W 2011 zdobyłem akredytację coachingową (ACC) wydaną przez International Coach Federation,
  • Ukończyłem wiele szkoleń dla trenerów, metod nauki przez doświadczanie (ang. experiential learning), socjoterapii,
  • Występowałem w roli wykładowcy i trenera na studiach MBA i podyplomowych m. in w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu, Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie czy Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu,
  • Współpracowałem jako konsultant w firmie PwC

Active Strategy Sp. z o.o.

ul. Kolista 14/22

54-152 Wrocław

NIP: 8943065098

KRS: 0000570503

REGON: 362233488

X