fbpx

Głęboko wierzymy w to, że każdy człowiek może wykonywać niesamowitą pracę i czerpać z niej satysfakcję

Active Strategy

Firma doradczo-szkoleniowa, która powstała w 2012r. we Wrocławiu. Naszą misją jest zwiększanie satysfakcji z pracy. Robimy to przez rozwój pracowników, menedżerów i całych organizacji.


Wspieramy organizacje w planowaniu ścieżek rozwoju wewnątrz firmy, doskonaleniu menedżerów i liderów, prowadzeniu inspirujących programów szkoleniowych. Doradzamy wszystkim, którzy stoją przed wyzwaniami w pracy, chcą pogłębiać swoje kompetencje i umiejętności, zachować równowagę w życiu, być efektywnym i spełnionym.

Jesteśmy skuteczni


w każdym działaniu szukamy sensu. Zaczynając projekt ustalamy oczekiwania i cele do zrealizowania. Dobieramy efektywne rozwiązania, spoglądamy z szerokiej perspektywy i motywujemy do tego innych. Stale się doskonalimy, wypracowujemy nowe, skuteczne metody i narzędzia.

Pełni pasji


w spotkania wkładamy całą naszą energię i wiedzę. Chcemy przekazać jak najwięcej skutecznych technik i metod. Sukces naszych klientów jest też naszym sukcesem, dlatego zawsze dbamy o pozytywne efekty naszej pracy.

Szczerzy


uczciwie mówimy o tym, co widzimy. Nie dajemy obietnic bez pokrycia. Podczas współpracy zawsze stawiamy na szczerość i zaangażowanie obu stron. Nasze działania są w pełni przejrzyste, a klienci zawsze mają do nich dostęp. Wierzymy, że tylko szczera współpraca jest w stanie zapewnić skuteczne wyniki.

8 konsultantów i trenerów

Do Twojego projektu dobierzemy optymalną grupę ekspertów.


Do naszego zespołu należą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branżach tj. IT, BPO/SSC, automotive, produkcja, gaming, finanse i usługi dla biznesu.
Nasi konsultanci i trenerzy pracowali (oprócz wymienionych tutaj) m. in. z: Akamai, Allegro, Atos, Bank of New York Mellon, Bosch, Cadbury, Canon, Council of Europe, Daimler AG, Deloitte, Dove, Electrolux, EMC, Ernst&Young, Fiat, Google, IBM, Nokia Siemens Networks, Oracle, Parker-Hannifin, RST Software Masters, Sephora, Siemens, SRG Global, Philips, Unilever, Unit4, Volvo, Wabco, Whirlpool.
Pracujemy po polsku, angielsku i niemiecku. Możliwe są także j. hiszpański, włoski, czeski, rosyjski i ukraiński.

Wojciech Paździor

 

coach kariery, trener, konsultant


Od 2003 roku pomaga osobom i całym organizacjom w odkrywaniu ich potencjału, określaniu celów, wyborze najlepszych rozwiązań i podejmowaniu kluczowych decyzji.

Specjalizuje się w rozwoju zawodowym, prowadzi warsztaty, coaching kariery i doradztwo dla menedżerów i działów HR. Specjalizuje się w tematach zarządzania karierą, umiejętnościach menedżerskich, efektywności osobistej i pracy zespołowej.

najwięksi klienci


3M, Akamai, Allegro, Electrolux, EMC, EY, EuroBank, Fiat, GE, HP, Oracle, Samsung, Siemens, Techland, The Boston consulting Group, Volkswagen, Whirlpool.

specjalizacje


zarządzanie karierą, przywództwo, efektywność osobista, komunikacja interpersonalna

czytaj więcej

Jego artykuły i wypowiedzi pojawiały się na portalach Forbes, Wirtualna Polska, QBusiness czy HRNews. Był także prelegentem TEDxWSB.

Jako coach, trener i konsultant pracuje z przedsiębiorcami i menedżerami. Wspiera organizacje w projektowaniu procesów rozwoju liderów i realizuje długofalowe programy rozwoju talentów. Wykorzystuje podejście coachingowego i naukę przez doświadczanie (w salach szkoleniowych i w terenie).

Dzięki dynamicznemu rozwoju kariery oraz pracy z polskimi i międzynarodowymi firmami, poznał różne branże, co pozwoliło mu na szerokie rozumienie problemów klienta.

Akredytacje i szkolenia


  • w 2011 zdobył akredytację coachingową (ACC) wydaną przez International Coach Federation,
  • ukończył wiele szkoleń dla trenerów, metod nauki przez doświadczanie (ang. experiential learning), socjoterapii,
  • występował w roli wykładowcy i trenera na studiach MBA i podyplomowych m. in w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu, Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie czy Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu,
  • współpracuje jako konsultant w firmie PwC

Ewa Gomułka (Wrońska)

 

trener i coach inteligencji emocjonalnej i społecznej


Specjalizuje się w rozwijaniu umiejętności interpersonalnych. Od ponad 13 lat wspiera organizacje w kreowaniu otwartej komunikacji, budowaniu zaufania i zrozumienia w zespołach. Pracuje metodami aktywnymi z wykorzystaniem nauki przez doświadczanie (ang. experiential learning). Jest autorem programu rozwojowego metodą „Porozumienie Bez Przemocy” (NVC) dla firm IT oraz treningu Inteligencji Emocjonalnej i zarządzania konfliktem. Wspiera zespoły pracujące w metodykach zwinnych (ang. Agile).

najwięksi klienci


Allegro, Cadbury, Canon, Credit Suisse, Lukas Bank, Dialog, FantasyEXPO, Intive, Kennametal, Logintrans, Magnus, Net-Tur, RST, Siemens, Sii, Spinko, SRG, Tarczyński, Techland, Ten Square Games i Whirlpool.

specjalizacje


inteligencja emocjonalna, komunikacja interpersonalna, budowanie zespołu, rozwiązywanie konfliktów czytaj więcej
Prowadziła coaching menedżerów wysokiego szczebla w takich firmach jak Canon i Whirlpool oraz coaching menedżerski i treningi NVC/IE: 3 lata w RST, 2 lata w Logintrans i 1,5 roku w Techland. W firmie Kennametal prowadziła roczny trening przywództwa (warsztaty i coaching). Szkoliła menedżera z listy 100 najbogatszych Polaków wg Forbes. W Active Strategy jest Partnerem, odpowiada za projektowanie programów szkoleniowych, rozwój metod i materiałów szkoleniowych. Jest też odpowiedzialna za dobór i rozwój trenerów.

Szkoły i szkolenia


  • ukończyła szkołę coachingu,
  • absolwentka Szkoły Trenerów PTP,
  • ukończone szkolenie z zakresu Ustawień Systemowych Organizacji,
  • absolwentka Szkoły Systemowej Rodzin i Szkoły Pomocy Psychologicznej w podejściu Gestalt,
  • pracuje w standardach International Coach Federation.
Prywatnie jest mamą nastolatka, który uczy ją pokory i cierpliwości. Uwielbia podróżować, jeździć na nartach, przemierzać polne ścieżki na rowerze i pływać w ciepłych akwenach wodnych. Z pasją czyta książki. Kocha teatr, taniec i muzykę.

Wyróżnienia


Active Strategy Sp. z o.o.

ul. Kolista 14/22

54-152 Wrocław

NIP: 8943065098

KRS: 0000570503

REGON: 362233488

X