fbpx

Clutch wyróżniło Active Strategy!

Clutch kolejny raz wyróżniło Active Strategy!

Spośród tysięcy firm informatycznych i usług biznesowych obecnych na platformie, Clutch wyróżniło Active Strategy już kilkukrotnie. Bardzo nas to cieszy, tym bardziej, że ranking opiera się na zdolności firm do realizacji usług i na weryfikacji opinii klientów.

Wyróżnienia:

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami wspaniałymi opiniami klientów, które nasz zespół otrzymał do tej pory! Zapewniamy rozwój przywództwa, konsolidację zespołów i usługi doradztwa HR.

W pierwszej wypowiedzi CEO lokalnego startupu był pod wrażeniem tego, jak nasze konsultacje i warsztaty dotyczące jego działalności „skutecznie wpłynęły na zmiany w firmie”.
Inny klient, globalna firma motoryzacyjna, powiedział również: „Jako duża firma, imponujące było przekonanie się, że Active Strategy z powodzeniem prowadzi szkolenia i warsztaty, które dokładnie odwzorowują naszą działalność w różnych zespołach”.
Możesz odwiedzić nasze profile, aby przeczytać pełne recenzje i sposób, w jaki z powodzeniem pomagaliśmy firmom, dużym i małym, międzynarodowym i lokalnym.

Dziękujemy wszystkim naszym niesamowitym klientom.

 

O nas

Firma doradczo-szkoleniowa Active Strategy, od 2012 pracuje z firmami technologicznymi.

Zespół składa się z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z takimi firmami jak: Akamai, Allegro, Atos, Canon, EMC, HP, Nokia Siemens Networks, Oracle, Samsung, Siemens.
Wspieramy firmy i pracowników w zwiększaniu satysfakcji z pracy przez rozwój menedżerów i usprawnianie pracy zespołowej.

W latach 2015-2018 ponad 80% nowych klientów to firmy, którym zostaliśmy poleceni przez obecnych klientów i klienci powracający. Jest to potwierdzenie, że firmy, które decydują się na współpracę z nami cenią sobie skuteczność naszych usług. Więcej możesz zobaczyć tutaj.

Kliknij, aby zaprosić nas do rozmowy!

Active Strategy Sp. z o.o.

ul. Kolista 14/22

54-152 Wrocław

NIP: 8943065098

KRS: 0000570503

REGON: 362233488

X